Szwajcaria - długość tras narciarskich, trasy niebieskie, czerwone, czarne i suma

znalezionych: 84
Ośrodek narciarskiTrasy łatwe - niebieskie (km)Trasy średnie - czerwone (km)Trasy trudne - czarne (km)Trasy - suma (km)
Obersaxen Mundaun Val Lumnezia 505020120
Ovronnaz520530
Portes du Soleil31021060580
Rigi4,54,509
Rochers de Naye Caux0,60,401
Rosswald3249
Rothwald Wasenalp am Simplon515525
Rüschegg Eywald84113
Saas Fee216020101
Saas-Almagall6,98,5015,4
Sainte-Croix Les Rasses1010020
Samnaun 4714052239
San Bernardino19,616,33,939,8
Sattel-Hochstuckli2103
Savognin 32,538373,5
SchneeSelital4,74,31,110,1
Scuol27321170
Skiarena Andermatt-Sedrun18401270
Sörenberg2410842
St Moritz Corvatsch Furtschellas 1389,317,7120
St Moritz Corviglia 427934155
St-Luc Chandolin20301060
Steg1,71,403,1
Stoos424735
Télémorgins31021060580
Thunersee Beatenberg Niederhorn2305
Torgon3218-1100 - 2000
Tramelan72,52,512
Unterbäch106319
Val Müstair Minschuns68418
Veysonnaz - 4 vallees107202103412
Villars Gryon Les Diablerets Glacier 30006618387
Visperterminen3,512,54,520,5
Zermatt7522027322
Poprzednie

Aktualizacja / Last update: 21.10.2026 · dane / data: skiresort.info, strony ośrodków / resort websites

Polityka Prywatności