Szwajcaria - długość tras narciarskich, trasy niebieskie, czerwone, czarne i suma

znalezionych: 84
Ośrodek narciarskiTrasy łatwe - niebieskie (km)Trasy średnie - czerwone (km)Trasy trudne - czarne (km)Trasy - suma (km)
Adelboden Lenk4634686
Airolo-Pesciüm1151430
Aletsch Arena425012104
Amden 5,511,5017
Anzère1237958
Arolla18,35,4326,7
Arosa1108728225
Axalp Brienz 111,52,515
Belalp15,112,110,938,1
Bellwald10,57,81,720
Bosco Gurin125430
Cardada Cimetta3126
Champéry31021060580
Crans Montana557015140
Davos Klosters Mountains 65,9112,336214,2
Disentis 20301060
Elm1520540
Engelberg Titlis1842,59,570
Evolène15,51114,641,1
Flumserberg 14401165
Fribourg Region726822162
Frutigen 1017330
Grächen933244
Grimentz26,558,629,9115
Grindelwald First 3011849
Grindelwald Männlichen Wengen335513101
Gstaad Mountain Rides 102,660,713,6176,9
Hoch-Ybrig1530550
Hohsaas4,419,62,126,1
Jaun99220
Kaisereggbahnen Schwarzsee10,56,5320
Kandersteg4,18,9013
Klewenalp-Stockhütte1525040
La Berra520025
La Fouly Val Ferret64515
La Robella105520
La Tzoumaz Verbier107202103412
Lenzerheide1108728225
Les Mosses - La Lécherette1027,52,540
Les Orres306010100
Les Paccots et la Région5229
Leukerbad3,5271747,5
Lötschental18,513,5840
Meiringen Hasliberg2034660
Melchsee Frutt 2061036
Moléson-sur-Gruyères194730
Mörlialp2,87,2212
Mürren Schilthorn19231254
Mythenregion1831150
Nara Leontica Cancori1015530
Następne

Aktualizacja / Last update: 21.10.2026 · dane / data: skiresort.info, strony ośrodków / resort websites

Polityka Prywatności